Joga sa bude cvičiť na celom Slovensku

Vo štvrtok 21. júna je Medzinárodný deň jogy. Už od soboty sa konajú rôzne akcie a verejné cvičenia. Pozrite sa, či aj vo vašom meste.

Pri príležitosti Medzinárodného dňa jogy 2018 usporadúva Bhakti Marga Slovensko o.z. cesloslovenskú udalosť.

Vo vybraných mestách (zoznam tu) sa presne o 19.00 hod rozoznie vibrácia zvuku ÓM v usporiadaných kruhoch použítím jogovej techniky OM Chanting.

Vítaní sú úplní nováčikovia a tiež aj skúsení jogíni, aby priložili ruku k dielu. Našim cieľom je, aby sme dosiahli minimálne 234 ľudí a viac, súčasne spievajúcich mantru ÓM za účelom pozdvihnúť vedomie Slovenska.

V niektorých mestách sa okrem projektu “234 pre Slovensko” organizuje aj sprievodný program v podobe iných jogových techník, meditácií, spievaní bhadžanov a kírtanov a tiež ochutnávke zdravej vegetariánskej stravy.

Viac informácií nájdete na stránke: www.denjogy.sk

BRATISLAVA

V Bratislave na prírodnom jazere Kuchajda sa koná v sobotu v poradí už 4. ročník Medzinárodného dňa jogy na Kuchajde. Organizuje ho Veľvyslanectvo Indie v Bratislave v spolupráci s mestskou časťou Bratislava-Nové Mesto.

Začiatok akcie je o 9.00 h, vítame všetkých, prineste si so sebou iba oblečenie a podložku na cvičenie. Bližšie info tu.

KOŠICE

V stredu a štvrtok sa cvičí v Košiciach. 20. júna od 19.00 h do 20.30 h v Studiu PL na Starej Spišskej ceste 1 a v 21. júna od 17.30 h do 19.00 na Základnej škole s vyučovacím jazykom maďarským v Buzici. Treba si priniesť pohodlné oblečenie a karimatku. Bližšie info tu.

NITRA

Nitra pozýva na verejné cvičenie jogy v Hideparku za riekou vo štvrtok 21. júna 2018 o 17.15 h.

Zoznam všetkých miest a akcií nájdete tu.