Liptov očarí v každom ročnom období

Liptov na severe Slovenska má jednu z najmalebnejších prírodných scenérií v rámci Slovenska. Do tejto atraktívnej oblasti pozýva pani Andrea Urbanová zo spoločnosti Tatry- Liptov.

Vďaka jedinečnosti prírodných zaujímavostí a bohatstvu kultúrno-historických pamiatok patrí Liptov k najkrajším slovenským regiónom. Krásne výhľady na Vysoké a Nízke Tatry, mnoho turistických chodníkov a veľa ďalších skvelých atrakcií .

Najcennejšie prírodné hodnoty sú chránené v Tatranskom národnom parku, Národnom parku Nízke Tatry a Národnom parku Veľká Fatra. Ochrana lesov a prírodných krás tak dáva Liptovu záruku „zeleného“ regiónu s čistou prírodou. Pešia turistika a cykloturistika v lete, ako aj zjazdové a bežecké lyžovanie v zime patria k najčastejším magnetom pre návštevníkov Liptova. Ak k tomu prirátame podzemné bohatstvo vo viacerých verejnosti prístupných jaskyniach a početné pramene liečivých minerálnych a termálnych vôd, ako aj vodnú nádrž Liptovská Mara, je prírodný obraz Liptova takmer dokonalý.

Keď dovolenka baví – oddych, relax, zážitok

Toto je naše krédo, naše motto a naša vízia, hovorí pani Andrea Urbanová . Ak máte radi dovolenku plnú zábavy, možností na šport, relax , alebo spoznávanie, určite vám odporúčame hotel Hrabovo v Hrabovskej doline pri Ružomberku, ktorý ponúka aktívnu dovolenku na Liptove.

Aj napriek blízkej polohe mesta, sa Hotel Hrabovo** nachádza v pokojnom srdci prírody len niekoľko metrov od vodnej nádrže Hrabovo na dosah obľúbených turistických trás Veľkej aj Malej Fatry, či Chočských vrchov. Naši hostia isto ocenia fakt, že hneď vedľa vstupu do hotela sa nachádza kabínková lanovka. Tá vyvezie návštevníkov v každom ročnom období priamo na svahy turistického a lyžiarskeho strediska Malinô Brdo (960-1209 m.n.m.) . V zime lyžovačka, v lete turistika i jazda na bicykloch.

Hotel Amália relax a wellness

Kto túži po oddychu,relaxe vo wellnesse alebo sa prechádzať v podhorí,odporúčame navštíviť náš hotel Amalia alebo apartmány Credo vo Vysokých Tatrách.

Hotel Amalia je jedinečný hotel s nádychom talianskeho štýlu. Ponúka vo svojom nevšednom prostredí pohodlie a oddych po aktívne strávenom dni vo Vysokých Tatrách a blízkom okolí. Profesionálny a úslužný personál je pripravený ponúknuť širokú škálu hotelových služieb.

Priateľská atmosféra, pokoj, oddych a zážitky , apartmány Credo sú tou správnou voľbou. Poloha apartmánov je obľúbená najmä pre blízkosť turistických chodníkov, atrakcií a kultúrnych pamiatok.

Ak chcete byť nikým nerušený a venovať sa len sami sebe, máme pre vás pripravenú aj ďalšiu alternatívu. Dovolenku môžete stráviťvo Vysokých Tatrách , v Zlatom apartmáne Granit alebo na chate Biela stopa.

Spoločnosť Tatry-Liptov

Na trhu pôsobíme 18 rokov a za tento čas sme dali do prevádzky ubytovanie a reštaurácie, ktoré okrem domácich pozná aj mnoho zahraničných návštevníkov.

Našej spoločnosti sa podarilo úspešne skĺbiť reťazec hotelov a apartmánov v najkrajších kútoch Slovenska a to na Liptove aj vo Vysokých Tatrách.

Naším poslaním je , nie len zabezpečovať pre našich hostí kvalitné ubytovanie, pohostinnosť, ale aj možnosť využiť voľný čas na dovolenke a osobne spoznať región Tatier a Liptova, ako jedinečnú kombináciu prírody, histórie a folklóru.

V našich zariadeniach si prídu na svoje jednotlivci, ale aj skupiny, ktoré prichádzajú na firemné večierky , semináre, hostiny , pre školy ponúkame výlety, lyžiarske zájazdy, aj sústredenia .Naše ponuky zaujmú nielen mládež, rodiny s deťmi. ale aj seniorov. U nás každý nájde oddych a prežije príjemné voľné chvíle.

www.tatry-liptov.sk