Vyžrebované! Na Bratislavu jeden deň nestačí

aktualizácia 16.9.2021:

Výhercovia súťaže o Bratislava Card – Na Bratislavu jeden deň nestačí:

pani Daniela S. , Dunakiliti
pani Iveta F., Žilina
pán Adrián B. , Košice
p. Pavol S., Banská Bystrica
pani Vierka S., Liptovský Mikuláš
pani Barbora F., Brezno

Z odpovedí súťažiacich vyberáme odpovede, ktoré miesta považujú v Bratislave za najkrajšie:
Slavín, Horský park, Sad Janka Kráľa, Devín, sútok Dunaja a Moravy

V negatívach sa naši čiatatelia zhodli:
v nedostatočnej úcte k pamiatkam a tradíciám, zmiznutie viacerých kašien a pomníkov, vraj z dôvodu renovácie, ale už sa viac nevrátili, strata nábrežia pri PKO nevhodnou zástavbou, nedostatočná čistota napr. chodníkov a aj Obchodná ulica, ktorá by mohla byť podľa čitateľky exkluzívnejšia a nie špinavá a zanedbaná.


Na základe vašich dotazov predlžujeme súťaž do stredy 8. septembra 2021.

Tiež vás upozorňujeme, že karta BRATISLAVA CARD nie je to isté ako BRATISLAVSKÁ MESTSKÁ KARTA, ktorá ukončila poskytovanie časti svojich zliav k 1. júlu 2021. 


Myslíte, že Bratislavu poznáte? Ani rodený Bratislavčan by nemal odvahu na takéto tvrdenie. Sú však aj takí, ktorí možno v Bratislave nikdy neboli.

Pre návštevníkov aj tých, ktorí naše hlavné mesto chcú viac spoznať sme pripravili súťaž, ktorá výhercom umožní vychutnať si Bratislavu s rôznymi výhodami.

BRATISLAVA CARD

Bratislavská karta je oficiálna turistická karta, ktorá pomáha návštevníkom spoznať a zažiť to najlepšie, čo mesto Bratislava a Bratislavský región ponúkajú.

Pomocou tejto karty získa návštevník vstup do viac ako 100 rôznych miest. Napríklad bezplatný vstup do 16 múzeí a galérií ,100% zľavu na mestskú dopravu, aj na prehliadku mesta.

Rôzne zľavy na výlety, obchody a reštaurácie, kaviarne, športoviská, ochutnávky vín, či možnosť vyskúšať si golf, spoznať okolie Bratislavy na bicykli, či vidieť mesto z oblakov pri vyhliadkovom lete.

card.visitbratislava.com/sk/
www.visitbratislava.com
www.visitbratislava.com/sk/about/bratislava-tourist-board/

Ceny pre výhercov

Spoluorganizátorkou súťaže a ceny do súťaže poskytla výhercom, návštevníkom Bratislavy, BRATISLAVSKÁ ORGANIZÁCIA CESTOVNÉHO RUCHU.

Milí čitatelia, vašou úlohou je napísať, ktoré miesto, mestská časť, ustanovizeň, galéria, divadlo, reštaurácia alebo čokoľvek, čo vás v Bratislave zaujalo, a aj prípadne, čo vás v Bratislave nemilo prekvapilo, prípadne, čo by sa v Bratislave mohlo vylepšiť.  Vaše odpovede vyhodnotíme a najzaujímavejšie odmení BRATISLAVA TOURIST BOARD 8 kartami Bratislava Card so 72 hodinovou platnosťou, teda aj s možnosťou trojdňovej návštevy Bratislavy.

Odpovede zasielajte do 3. septembra na adresu vivasenior@vivasenior.sk. Prosím nezabudnite pripojiť kontaktné údaje, adresu a telefónne číslo.