O nás

Milí priatelia seniori,

sme neziskové občianske združenie, ktorého hlavným cieľom je podpora aktívneho prežívania seniorského veku.

Na magazínovom portáli vivasenior.sk prinášame informácie zo života okolo nás, o všetkom, čo vás zaujíma.

Spájame seniorov, ktorí chcú žiť aktívne, pozitívne.

Informujeme o udalostiach v kultúre, o športových, vzdelávacích a spoločenských aktivitách,  zľavách pre seniorov v doprave, reštauráciách a divadlách alebo o tom, kam sa vybrať na výlet.

V rubrike Poradňa zas pripravuje pre vás právne, lekárske či iné poučné rady.

Radi privítame vaše nápady námety na adrese: vivasenior@vivasenior.sk alebo na telefónnom čisle 0905 137 447.

Alžbeta Capková
šéfredaktorka

Cenník inzercie

 

 

Milí čitatelia, priatelia, priaznivci,

vstupujeme s naším portálom pre aktívnych seniorov VIVA SENIOR do 5. roku existencie. Počas piatich rokov sme vám priblížili život a potreby seniorov, článkami ako zdravo žiť, kam sa vybrať za kultúrou, ale aj ako sa vzdelávať a nezanedbávať digitálne technológie bez ktorých sa dnes už nezaobídeme, článkami, ktoré vás poučili, zabavili a snáď aj potešili.

Ponúkli sme viacero tipov na výlety k nám domov i do blízkeho zahraničia s obľúbenými, aj menej známymi miestami aj so súťažami, ktorých ste sa radi a vo veľkom počte zúčastnili.

Predstavili sme v portrétoch viacerých vzácnych ľudí, populárnych aj neznámych seniorov, ktorí žijú stále aktívne a svojim životom sú povzbudením pre tých, ktorí majú rôzne problémy a potrebujú malú barličku aby vedeli, že je dobré stále túžiť, snívať a dúfať.
Ďakujem vám, našim čitateľom za priazeň, listy aj uznania, spolupracovníkom za ochotu, lásku a nasadenie s akým sa podieľajú na príprave článkov a sponzorom, ktorí nezabúdajú, že aj seniori túžia cestovať, vzdelávať sa a kultúrne žiť.

Prajeme vám na prahu roku 2024 aby ste v zdraví , šťastí a láske užívali radosti života, plnili svoje sny, stretali príjemných, dobrých a milých ľudí a aby ste aj naďalej radi a s očakávaniami otvárali našu stránku VIVA SENIOR.

Alžbeta Capková, šéfredaktorka