Pomáha a uľahčuje prekonať bariéry

Ako realizovať a efektívne pomáhať ľuďom s horšou pohyblivosťou?

Mnohí z vás sa už určite, či už v osobnom živote alebo v kruhu najbližších, stretli s problémom, keď potrebovali pomôcť pri presune a prepravy imobilnej osoby.

ARES je spoločnosť, ktorá má pre vás riešenia. Skratka ARES znamená ako realizovať, efektívne splniť a pomôcť ľudom s horšou pohyblivosťou. Naše pomôcky vám uľahčia presun z postele na toaletu, pomôžu vám dostať sa von z domu alebo bytu a následne prepraviť sa do práce, školy alebo za športom. Pomáhame, vychádzame v ústrety ľudom s potrebou uľahčenia pohybu.

30-ročná tradícia

ARES je spoločnosť, ktorá ponúka široké portfólio pomôcok pre zlepšenie a uľahčenie života osobám so zdravotným znevýhodnením a ich rodinám.

Na slovenskom trhu je jedným z pionierov v systematicky plánovanej ponuke pomocných technických zariadení pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou s 30-ročnou tradíciou.

Ponúkame stropné zdviháky, ktoré sú diskrétnym a plnohodnotným pomocníkom na presun imobilnej osoby z vozíka na posteľ, z postele na hygienické zariadenie, vertikalizáciu, asistované cvičenie.

Problémom je často chodenie po schodoch. Šikmé schodiskové plošiny vám pomôžu prekonávať stavebné bariéry. Presun po bytových alebo domových schodoch je komfortnejší a jednoduchší.

Ako cestovať autom s telesným postihnutím

ARES realizuje pomocné prostriedky na uľahčenie riadenia a používanie motorového vozidla s niektorými prejavmi telesného postihnutia.

Úpravy automobilov vám a vaším rodinným príslušníkom, asistentom zabezpečia komfortnú a bezpečnú prepravu bez zbytočných komplikácií a námahy.

Ponúkame na mieru vytvorené doplnkové zariadenia na samostatný nástup, či naloženie osôb do vozidla, dosky na presadnutie, otočné autosedadlá, nájazdové rampy a zdvižné plošiny pre bezbariérovo upravené autá na naloženie vozíka, pomôcky na prispôsobenie riadenia a ovládania automobilu (premiestnenie spojky a brzdy naľavo, pomocný palec na otáčanie volantu, plyn či spojka na ručné ovládanie pákou a iné ďalšie prispôsobenia…).

Firma sa snaží držať krok s európskym trendom vývoja technických vymožeností na uľahčenie pohybu pri premiestňovaní sa (najmä) ľudí na invalidnom vozíku.

Hlavný dôraz pritom kladie na profesionálnych a odborne zdatných zamestnancov a obchodných zástupcov a takisto úzku spoluprácu s firmami s rovnakou výrobnou náplňou najmä v Českej republike.

Aj náročné veci môžu ísť ľahko

Spoločnosť ARES inovuje jestvujúce modely a rozširuje sortiment o nové typy pomocníkov.

Mnohé mechanizmy projektuje a zhotovuje vo vlastnom konštrukčnom ateliéri, a preto môže okrem efektívnej modernizácie ponuky reagovať aj na odozvu potrieb užívateľov a vytváranie produktov na mieru.

Všetkými produktami, ktoré ponúkame sa snažíme uľahčiť životy osobám so zdravotným znevýhodnením a ich rodinám.

Našou snahou je ukázať, že aj náročné veci môžu ísť ľahko a hlavne máme snahu zabezpečiť pre vás najmä samostatný a plnohodnotný život.

Ako spoločnosť, ktorá sa zaoberá pomocou imobilným osobám, okrem širokej ponuky zdvíhacích zariadení, zdravotníckych pomôcok, či kompenzačných pomôcok pre telesne znevýhodnených, ponúkame aj odborné, kvalitné poradenstvo na bezplatnej infolinke : 0800 150 339 alebo na www.ares.sk.

Ponúkame aj vyskúšanie si daných pomôcok v našom showroome na Elektrárenskej 12091/15. Nájdete nás aj na Facebooku.