Prežili sme krásny týždeň v Piešťanoch, ďakujem

Do redakcie nám prišlo krásne poďakovanie za výhru v súťaži. Čitateľka Etela absolvovala niekoľko operácií zlomeniny nohy a pobyt v kúpeľoch jej pomohol v rekonvalescencii.

Vážená pani redaktorka Capková,

chcem sa Vám poďakovať za pobyt, ktorý ste mi venovali pre upevnenie môjho zdravotného stavu – po operáciách zlomeniny nohy. Pôvodne som plánovala ísť s priateľkou, ktorá mi bola nápomocná po operáciách, ale žiaľ, bolo ťažké zladiť voľné termíny dvoch aktívnych dôchodkýň, preto nakoniec pobyt so mnou absolvoval priateľ.

Hotel mal plne obsadenú kapacitu až do Vianoc a ponúkli nám len jediný termín. Ten som nakoniec prijala.

Posielam Vám toto písomné poďakovanie a ešte raz veľmi pekne ďakujem za pridelený pobyt a ostávam s pozdravom,

vaša čitateľka Etela.

Poďakovanie:

Milá redakcia, v dňoch 13.-18.11. 2018 som absolvovala výherný pobyt v hoteli Harmónia v Piešťanoch, ktorú ste mi venovali ako víťazke v súťaži. Veľmi pekne ďakujem redakcii a spravovateľom internetovej stránky VIVASENIOR za výhru.

Pobyt som absolvovala vo dvojici. Prežili sme krásny týždeň v staršom, ale pekne upravenom hoteli v známom prostredí piešťanskej SÍňavy.

Aj keď je hotel trochu vzdialený od centra, v rámci služieb svojim klientom zabezpečuje pravidelnú prepravu hostí do mesta.

Teplé a slnečné dni farebnej jesene len umocňovali každý deň príjemné dojmy z pobytu, prechádzok po okolí či svetoznámom kúpeľnom meste.

Personál hotela bol veľmi ústretový, program a procedúry nám plne vyhovovali, strava – plná penzia vo forme švédskych stolov bola vynikajúca. Boli sme veľmi spokojní a na pobyt budeme ešte dlho príjemne spomínať.

vaša čitateľka Etela

foto: archív E.S.H.