Vyžrebované! Vyhrajte pobyt v Piešťanoch

aktualizácia 27.7.2021:

Správna odpoveď: Jazero, pri ktorom sa nachádza Harmony Rezort sa volá Sĺňava.

Výhercom súťaže je pani Eva Cz. z Nových Zámkov. Gratulujeme!


Súťažná otázka: Ako sa volá jazero, pri ktorom sa nachádza Harmony Rezort?

Odpovede s adresou a telefónnym číslom súťažiaceho zasielajte do 5. júla na adresu vivasenior@vivasenior.sk


Piešťany patria k najznámejším a najvyhľadávanejším kúpeľným mestám na Slovensku. Uznanie si vyslúžili vďaka unikátnemu a liečebnému bahnu s viac ako 200 ročnou tradíciou. Blahodarné pôsobenie termálnej minerálnej vody (teplota 67 – 69 °C) s obsahom síry v rôznych formách, miestna voda a hlavne sírne bahno je nezameniteľným pomocníkom pri liečbe ochorení pohybového ústrojenstva, reumatických, či nervových ochorení.

Nielen liečenie aj relax v príjemnom prostredí

Kúpeľné mesto ponúka nespočet možností zábavy i kultúrneho vyžitia. Prechádzka okolo známych termálnych jazierkok na Kúpeľnom ostrove, Kolonádového mosta a symbolu Piešťan – slávnej sochy barlolámača, je veľmi príjemná a nabije energiou. Navštíviť môžete i Balneologické múzeum, počas prechádzky romantickými parkami odporúčame zavítať aj do Domu umenia Piešťany, kde sa pravidelne konajú koncerty, divadelné predstavenie aj festivaly.

Termálne kúpalisko Eva, jazero Sĺňava ponúkajú oddych v letných horúčavách. Pre športovania chtivých je možnosť zahrať si tenis, golf , či volejbal na jednom z ihrísk. Mestom prechádzajú i príjemné turistické chodníky i cyklotrasy, vďaka ktorým spoznáte Piešťany vo svojej plnej kráse.

Harmony Rezort privíta návštevníkov

Celoročne otvorený penzión s rodinnou atmosférou HARMONY REZORT v rekreačnej oblasti na brehu priehrady Sĺňava ,vzdialený asi 2 kilometre od centra mesta Piešťany a kúpeľného ostrova je ideálnym miestom na oddych a relax . Penzión sa nachádza v zelenej zóne, v tichom prostredí,obklopený bohatou flórou a faunou so súkromným parkom a multifunkčným ihriskom. Kvalitné komplexné služby naplnia očakávania každého klienta.

Čo ponúka Harmony Rezort?

Pre návštevníkov sú k dispozícii komfortne vybavené izby so sociálnym zariadením so sprchou a káblovou televíziou. Kvalitnú a chutnú stravu si môžete vychutnať, buď v plnej alebo polpenzie formou bufetových stolov. Každý deň poteší hostí domáci koláčik s kávou podávaný na terase, prípadne v spoločenských priestoroch. V penzióne sú pripravené pre hostí každodenne hudobno – tanečné zábavy, prípadne tematické večere spojené s folklórnou muzikou.

Klienti majú možnosť zapožičania bicyklov. Harmony Rezort leží priamo na Sĺňave v oblasti LODENICA, kde je možnosť kúpania a prechádzok pori Váhu.