Zažite niečo neobyčajné

Košický región aj v čase pandémie myslí na turistov, ktorí chcú zažiť dobrodružstvo, ale cítiť sa pritom bezpečne a zdravo. Vyskúšajte vo dvojici alebo s vnúčatami niečo iné, nezvyčajné.

Spanie na sene

Už ste si niekedy skúsili tradičné voňavé a príjemné spanie na sene? Chce to guráž, romantické srdce a trochu divokú dušu nato, aby ste ráno otvorili oči a zobudili sa v sene v Slovenskom raji.

Noc v senníku pri Chate Horáreň vás vráti v čase. Klenotom tu nie je luxus, ale obyčajné veci. Zobudí vás vôňa sviežej prírody a horský vzduch.

Originálny, dobrodružný víkend alebo len jedna noc, dokáže okúzliť každého lapača zážitkov.

 

Noc v sude

Viete si predstaviť byť od svitu do mrku vo viniciach? A pritom sa nemusíte stať ani vinárom. Stačí sa prebudiť vo výnimočnom prostredí. Čarovná noc pre milovníkov a nadšencov vína, ktorá prináša poznanie tokajských odrôd trochu z iného pohľadu – zo sudov.

Vyskúšajte a ubytujte sa v štýlových drevených chatkách v tvare suda priamo v areáli vinárstva, vo vinohrade Tokaj Macik Winery.

Spať ako vo westerne

Ranč pod Ostrou skalou ukrýva pravý western. Divoká príroda navôkol každého opantá svojou mocou, že sa vám nebude chcieť odísť ani po jednej kúzelnej noci. Oázu pokoja pod hviezdami raja vystriedajú počas rána nové zážitky na niekoľko dní.

Prebudenie v indiánskych TeePee stanoch, kde je plne zabezpečený komfort v podobe pohodlných postelí, či kúrenia, je tým pravým zážitkovým ubytovaním, ktoré vás pripraví na deň plný zážitkov.

Foto: Košice Región Turizmus