Vyžrebované! Získajte späť životnú energiu a vitalitu

aktualizácia 27.2.2019:

Správna odpoveď znie: V regióne Thermen & Vulkanland Steiermark sa nachádza šesť termálnych kúpeľov.

Z Vašich odpovedí sme vyžrebovali : pani Andreu z Bratislavy a pána Karola z Ružomberka. Získavajú poukazy na pobyt v jednom z vybraných šiestich termálnych kúpeľov v Štajersku.


Termálne kúpele Thermen & Vulkanland Steiermark ponúkajú našim čitateľom možnosť spoznať tento región a pripravili súťaž.


Súťažná otázka: Koľko termálnych kúpeľov je v regióne Thermen & Vulkanland Steiermark?
Odpovede posielajte do 11. februára na adresu redakcie: vivasenior@vivasenior.sk
Výherca získa pobyt v jednom z termálnych kúpeľov Štajerska.


Čarovný región s tradíciou

Či v zime, či v lete je najväčšia turistická oblasť Rakúska v regióne Thermen & Vulkanland Steiermark ideálnym miestom pre návštevu termálnych kúpeľov. Návštevníka očarí príroda, zohreje a uzdravuje liečivá voda a znovunadobudnuté zdravie, pôžitok a kulinárstvo dodájú telu vitalitu a životnú energiu.

Termálna voda, regionálni producenti a produkty ponúkajú to, čo hosť potrebuje na regeneráciu síl. Po výdatnom kúpeli a procedúrach si môžete dopriať výbornú kuchyňu, potešiť sa rôznymi domácimi produktami zo zdraviu prospešnej termálnej vody, či výrobkami od regionálnych remeselníkov.

Najstarší kúpeľný región Rakúska Thermen & Vulkanland Steiermark na juhu a východe Štajerska známy bohatými tradíciami pripravil pre každého návštevníka niečo.

O relax návštevníkov sa stará šesť prvotriednych termálnych kúpeľov: Parktherme Bad Radkersburg, Therme der Ruhe Bad Gleichenberg, Therme Loipersdorf, Rogner Bad Blumau, liečebné kúpele Bad Waltersdorf a H2O Hoteltherme Bad Waltersdorf, v ktorých ponúkajú hosťom aj výnimočné kulinárske produkty domácich výrobcov.

Začiatkom roka je v ponuke špeciálny program

V období od 11.januára do 22.marca 2019 ponúkajú všetky termálne kúpele Steiermarku neobyčajné zážitky s kúpaním, chutnou gastronómiou, špeciálnymi sprievodnými programami a mnohými dôležitými informáciami na danú tému.

V deň Medzinárodného dňa vody, 22.marca 2019, budú v regióne Thermen & Vulkanland Steiermark pripravené pre návštevníkov špeciálne sprievodné programy, bezplatné prehliadky, prednášky, ochutnávky a ďalšie prekvapenia.

Informácie o Thermen & Vulkanland Steiermark:
www.thermen-vulkanland.at

Foto: Thermen- & Vulkanland Steiermark/Eisenberger