Dýchate doma čistý vzduch?

Nemáte ešte darček pre vašich blízkych ? A záleží vám na ich zdraví a pohode? Pozrite, ako môžete pre nich vytvoriť doma atmosféru podobnú prírode.

Kvalita ovzdušia má priamy vplyv na naše zdravie a pohodu. Žiaľ, vzduch, ktorý dýchame po odchode z domu, má čoraz nižšiu kvalitu. Znečistenie, smog a baktérie negatívne ovplyvňujú naše zdravie a predstavujú jednu z príčin alergií a ochorení dýchacích ciest.

Vzduch ako v lese

Našťastie, dokážeme ovplyvniť kvalitu vzduchu ktorý dýchame vo vlastnom dome. Vďaka novým čističkám vzduchu Haus & Luft si budete môcť vychutnať atmosféru podobnú prechádzke v lese alebo pri mori, pretože jedinečná technológia OxyFrisch spoločnosti Haus & Luft čistí vzduch až na úrovni 99,98 %.

Ilustračné foto pixabay.com

Je vhodná pre byt aj dielňu

Čistička vzduchu Airhome 15-OP je ideálna pre miestnosti s metrážou do 40 m2. Medzi početné výhody výrobku patrí 6-stupňový filtračný systém, ktorý vďaka použitiu fotokatalytického filtra umožňuje účinne eliminovať nielen prach a alergény, ale aj dym a nepríjemné zápachy.

Tento model je takisto vybavený funkciami AUTO a SILENT, ktoré znižujú rýchlosť ventilátora, čím zabezpečujú tichšiu prevádzku zariadenia. Čistička vzduchu je vybavená inteligentným systémom senzorov, ktoré používateľa informujú o úrovni znečistenia ovzdušia v miestnosti a o potrebe výmeny filtrov.

Zdroj foto: Viesmann s.r.o.

Čo dokáže AIRHOME 15-OP

Vzduch filtruje novo vyvinutý štvorstupňový systém, v kombinácii s prídavným fotokatalytickým filtrom, ktorý zabezpečuje odstránenie prchavých organických zlúčenín.

Štyri filtre:

Prvý – vstupný filter čistí vzduch od prachu, alergénov, vlasov a srsti.
Druhý – HEPA filter (H13) – filtruje prach, peľu, alergénov, spór plesní a dymu.
Tretí – s aktívnym uhlím – odstránenie formaldehydu, benzénu, škodlivých plynov a akýchkoľvek nežiaducich pachov.
Štvrtý – fotokatalytický filter s oxidom titaničitým (TiO2) – fotok

Ilustračné foto pixabay.com

atalýza rozkladá rôzne druhy organických nečistôt, prchavé organické zlúčeniny a odstraňuje nepríjemné zápachy.

Navyše baktérií a vírusov zbaví UV lampa s funkciou biologického čistenia vzduchu, eliminácie vírusov, baktérií a mikroorganizmov. Ionizátor – generuje záporné ióny, reguluje rovnováhu iónov vo vzduchu, čo priaznivo ovplyvňuje pohodu človeka a vytvára atmosféru podobnú tej, ktorú si môžete vychutnať v prírode, napríklad v lese alebo pri mori.

Bližšie informácie :

TermoConsult s.r.o.
Podunajská 56A
82107 Bratislava
+421905 257 860             www.tconsult.sk
+421905 257 862             www.devikurenie.sk