Vyžrebované! Seniori aj mladí, relaxujte v Patinciach

aktualizácia: 26.11.2019

Správna odpoveď: Termálna voda pochádza z prameňa Hévíz.

Výherca: pán Andrej Ch. z Banskej Bystrice. Gratulujeme! Výherca získava pobyt vo Wellness hoteli Patince.


Hýbte sa ako za mlada. Termálna voda v kúpeľnom stredisku Patinciach sa vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu pôsobí veľmi priaznivo na choroby pohybového ústrojenstva.


Súťažná otázka: Z akého vrtu pochádza voda v termálnom bazéne Wellness hotela Patince?

Správne odpovede zasielajte do 17.novembra na adresu vivasenior@vivasenior.sk

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme výhercu, ktorý získa 3-dňový welness pobyt pre 2 osoby vo Wellness hoteli Patince.


Na Podunajskej nížine, blízko rieky Dunaja v kúpeľnom stredisku Patince, v štvorhviezdičkovom hoteli Wellness Hotel Patince nájdu útočisko hostia, ktorí hľadajú oázu pokoja od uponáhľaného sveta, v ktorom túžia si zrelaxovať telo aj dušu.

Patince sú od Komárna vzdialené len 15 km a od Bratislavy približne 120 km. Hotel ponúka ubytovanie v priestranných štandardných izbách a hostia si môžu vybrať aj z nadštandardných izieb: Superior, Deluxe, Family alebo z luxusných dvoj- štvor- alebo šesť-lôžkových apartmánov.

Hotel myslí aj na imobilných hostí, pre ktorých upravil izby s prihliadnutím na ich špeciálne potreby.

Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom a trezorom. Väčšina izieb má balkón. Hotel má celkovo kapacitu 99 izieb, 208 pevných lôžok a 40 prísteliek.

Jedlá pre gurmánov aj vegánov

Hotel je známy kulinárskymi špecialitami, ktoré sú pripravované zo surovín hlavne od domácich, regionálnych dodávateľov a producentov.

Hoteloví kuchári pravidelne pripravujú aj diétne, bezlepkové, bezlaktózové či vegetariánske jedlá. Pre hostí, ktorí majú iné špeciálne stravovanie, pripravia jedlo priamo pre nich.

Okrem ponuky jedál z á la carte jedálneho lístka a denného menu si hostia môžu vybrať aj zo sezónnych špecialít. Ponuku jedál skvele dopĺňa aj široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Jedinečný krytý bazén

Lahôdkou Wellness hotela je bazénový svet, ktorý je najväčším zážitkovým krytým bazénom na Slovensku. Je otvorený počas celého roka.

Termálna voda pochádza z prameňa Hévíz, ktorý vyviera z hĺbky 200 m a zohrieva sa na 30-36 ˚C. Vyznačuje sa vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na choroby pohybového ústrojenstva.

Úplne zrelaxovať a uvoľniť sa vedia hostia pod rukami skúsených klasických masérov alebo pravých thajských masériek. O skrášlenie tela sa postarajú naše skúsené kozmetičky a pedikérky.

Aj pre športových nadšencov

Hotel ponúka veľké možnosti aj pre športových nadšencov. Disponuje tenisovým kurtom s umelou trávou, minigolfom a beach volejbalovým ihriskom. Tak isto si môžu hostia preveriť svoje športové schopnosti pri stolnom tenise, petanque, bowlingu, biliarde či šípkach.

Hotel sa nachádza blízko nenáročnej cyklotrasy, ktorá je ideálna pre starších a rodiny s deťmi. Na svoje si tu prídu aj nadšenci kolieskových korčúľ.

Objavovať okolie môžu hostia aj prostredníctvom nordic walkingu, buď samostatne alebo prostredníctvom skúsenej inštruktorky, alebo si sformovať telo počas fitness aqua aerobiku alebo power jógy.

Vlastný prístav

Wellness hotel ako jediný hotel na Slovensku má aj vlastný prístav a vlastnú výletnú loď. Hostia si vedia užiť krásy Dunaja nie len z brehu, ale aj z paluby lode.

Hotel myslí špeciálne aj na hostí vyššieho veku. Okrem špeciálneho seniorského pobytového balíčka s procedúrami ponúkame pre hostí aj malé drobnosti, ktoré potešia. Napríklad, okrem dennej tlače si nemusia robiť starosti, keď si zabudnú okuliare na čítanie. Hotel im ich na požiadanie s radosťou požičia.

Všetky dôležité informácie nájdete na www.wellnesspatince.sk

Foto: wellnesspatince.sk