Toto je dovolenkový raj pre všetky generácie

V malebnom prostredí Valašska, v srdci Beskýd, sa nachádza doslova raj pre turistov – RESORT KYČERKA. Na svoje si tu prídu všetci bez ohľadu na vek, či fyzické schopnosti.

Návštevníkov rezortu víta komfortné ubytovanie, skvelá gastronómia, relax aj možnosti športových či voľnočasových aktivít. Tu si môžete užiť rodinnú dovolenku, medové týždne aj firemné školenia. Rezort je ako stvorený aj pre seniorov.

„Luxusný Grandhotel Tatra s jedinečným wellness a skvelou kuchyňou, tradičné štýlové valašské chalupy, Statok U Rajmunda, Vodný svet spolu s atraktívnym saunovým svetom , či Detský svet. Náš rezort ponúka predovšetkým rozmanitosť. Je teda na každom, či chce tráviť čas v modernom hoteli, ktorý získal viacero prestížnych medzinárodných ocenení, užiť si príjemné chvíle s rodinou v dobových dreveniciach, alebo zažiť návrat do čias našich predkov a stráviť čas na farme plnej zvierat, kde ho ráno prebudí kohútie kikiríkanie,“ približuje možnosti Rezortu Kyčerka jeho riaditeľka, Jana Donková.

V rezorte nie je nuda v žiadnom ročnom období. Zatiaľ čo na jeseň dominuje cyklistika, turistika, prehliadka unikátnej Kaplnky sv. Huberta či sôch, vznikajúcich počas drevorezbárskych sympózií, alebo napríklad návšteva kardiotrasy Dr. Elingera, zima každoročne láka na Kyčerku milovníkov bežeckých stôp a predovšetkým lyžovania.

Deväť vlekov a valašské špeciality priamo na svahu

Ski areál SYNOT Kyčerka je rajom lyžiarov. Záujemcovia sa môžu tešiť podľa svojej kondície na 9 vlekov, modré aj červené lyžiarske trate, park pre snoubordistov, detské zjazdovky aj pohyblivý „koberček“ pre začínajúcich lyžiarov. Nechýba ani možnosť večerného lyžovania, požičovňa a servis lyží a snowboardov či lyžiarska školička.

Priamo pri svahu navyše všetkých láka tradičnými valašskými špecialitami štýlová Hospoda Kyčerka.

„Zimný deň plný zážitkov si žiada aj chvíle relaxácie a dobitia energie. V Grandhoteli Tatra či vo Vodnom svete Veľké Karlovice tieto vzácne momenty vieme dopriať. Záujemcovia sa môžu tešiť na bazény, sauny, vírivky, vodné atrakcie či rôzne procedúry. Myslíme samozrejme aj na deti tak , aby si mohli ich rodičia či starí rodičia bez obáv oddýchnuť. U nás o najmenších je skutočne kvalitne postarané. Dve poschodia, plná zábavy. Tobogany, šmykľavky, pyramídy, balónový bazén, trampolíny, opičia dráha, preliezky a v neposlednom rade tunely v štýle podmorského sveta. To všetko je náš Detský svet Resortu Kyčerka – herný labyrint pre najmenších. Miesto, plné smiechu a radostného šantenia,“ približuje jednotlivé možnosti vyžitia riaditeľka rezortu Jana Donková.

Vodný aj saunový svet

Vodný svet sa nachádza v tesnom susedstve Detského sveta. Nechýba tu bazén s rôznymi atrakciami, akými sú chrliče, divoká rieka, vodné masážne lehátka a podobne. Je tu aj päťdesiatmetrový tobogan, exkluzívny saunový svet a v neposlednom rade jedinečná VIP zóna. Samozrejmosťou je detský kútik, reštaurácia, masáže, terasy a panoramatický výhľad do krajiny.

Bludisko v korunách stromov

Novou zážitkovou atrakciou rezortu je vtáčí raj – náučný chodník, resp. 3D bludisko v korunách stromov. Ideálne miesto na rodinný či školský výlet.

Grandhotel Tatra je nadštandardným hotelovým komplexom s moderným konferenčným zázemím, ale aj štýlovým wellness a špičkovou gastronómiou.

Stále častejšie je vyhľadávaný nielen napríklad zamilovanými pármi, ale je aj miestom na konanie najrôznejších firemných akcií a stretnutí.

Hostí vítajú valašskou pálenkou, pripravené sú najrôznejšie degustácie, súťaže, kurzy varenia i pečenia tradičných frgálov, atraktívne tímové hry, dobrodružné výpravy a ďalšie aktivity vhodné pre všetky vekové kategórie a kolektívy.

Resort Kyčerka je skrátka atraktívnym cieľom jednodňových výletov aj rodinnej dovolenky.

VIANOČNÁ SÚŤAŽ S PORTÁLOM VIVA SENIOR A SENIOR MAGAZÍNOM

V spolupráci s RESORTOM KYČERKA a SENIOR MAGAZÍNOM sme pripravili vianočnú súťaž o pobyt v krásnom prostredí v srdci Beskýd.

Súťažiaci, ktorí správne odpovedia na súťažnú otázku na www.vivasenior.sk alebo v SENIOR MAGAZÍNE budú zaradení do súťaže O POBYT PRE 2 OSOBY v luxusnom GRANDHOTELI TATRA vo Velkých Karlovicích.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Grandhotel Tatra sa pýši unikátnou podzemnou vinotékou. Aká je jej kapacita?

A/ 2000 fliaš
B/ 3000 fliaš
C/ 4000 fliaš

Odpoveď na súťažnú otázku s kontaktnými údajmi , nám pošlite na adresu:
vivasenior@vivasenior.sk najneskôr do 10. decembra.

Žrebujeme pred Vianocami 2 výhry, jednu, z magazínu SENIOR , druhú z portálu VIVA SENIOR.

Správnu odpoveď nájdete na webových stránkach http://www.resortkycerka.cz