V Rakúsku sa lyžuje až do Veľkej noci

Alpské Údolie Stubaital v Tirolsku je rajom milovníkov zimných športov aj mimo klasických zimných mesiacov.

Hostia si tu môžu vychutnávať prvé jarné lúče slnka, lyžovať po perfektne upravených zjazdovkách a užívať si mäkký sneh.

Vďaka vysokohorským lyžiarskym strediskám Stubaier Gletscher a Schlick 2000 je údolie Stubaital ideálnym miestom na ukončenie lyžiarskej sezóny a ešte dlhšie si zalyžujete na ľadovci Stubaier Gletscher.

Vďaka nadmorskej výške do 3 000 metrov si lyžiari a snoubordisti môžu užívať ľadovec a vychutnávať nádhernú horskú panorámu až do 6. júna!

Na Veľkú noc prekvapenia

Návštevníci, ktorí chcú spojiť Veľkú noc so zábavou na svahu, sa na Veľkonočnú nedeľu môžu tešiť na viacero prekvapení pri tradičnom hľadaní veľkonočných vajíčok v lyžiarskom stredisku Schlick 2000.

A viete , že deti do 10 rokov lyžujú v sprievode platiaceho rodiča zdarma? A v rozmanitom údolí Stubaital je možné preskúmať už prvé trasy bez snehu a privítať jar túrou v údolí, či už pešo alebo na bicykli.

Skipas z domova a vlakom až do Innsbrucku

Rezervujte si Skipas z pohodlia vášho domu a kúpte si ho na webových stránkach lyžiarskych stredísk, pricestujte bez stresu vlakom, nechajte sa bezplatne odviezť priamo do svojho ubytovacieho zariadenia a krátko nato si vyzdvihnite najnovšiu špičkovú výbavu v požičovni lyží.

Webová stránka destinácie www.stubai.at ponúka množstvo ďalších atraktívnych balíčkov služieb, ktoré zahŕňajú ubytovanie a skipas.

Vynikajúce dopravné spojenie, vlakom a autobusom priamo do hotela. Balíček „Nightjetom za snehom“ ponúka až do 7. mája pohodlné, bezpečné a ekologické riešenie dovolenky v údolí Stubaital. Tento kombinovaný lístok zahŕňa cestu vlakom Rakúskych spolkových železníc Nightjet, ktorý premáva medzi Viedňou a Innsbruckom, ako aj rezerváciu miesteniek a skipas na tri až šesť dní.

Po príchode do Innsbrucku čaká na cestujúcich, ktorí dorazili vlakom, transfer do rezervovaného hotela v údolí Stubaital. Turistické združenie Tourismusverband Stubai Tirol ponúka všetkým hosťom bezplatný poukaz na cestu z Innsbrucku do údolia pri príchode a späť pri odchode. To zahŕňa aj jednorazové použitie autobusu Stubai alebo električky Stubaitalbahn.

Držitelia kombinovaných lístkov pre vlak Rakúskych spolkových železníc Nightjet získajú desaťpercentnú zľavu na požičanie lyžiarskej výbavy v stredisku Stubaier Gletscher a Schlick 2000.

Bezpečná pohostinnosť
Informácie o koronavíruse COVID-19 . Všetky podrobné informácie o platných usmerneniach a aktuálnych odporúčaniach pre bezpečnú pohostinnosť nájdu výletníci a dovolenkári na weboch www.stubai.at.

Zdroj foto: stubai.at