Výhra v rukách neobyčajnej dámy

Nedávno sme uverejnili súťaž „Vyhrajte tablet a osobné zaškolenie“ so spoločnosťou SILVERGON, na ktorú nám prišlo veľa odpovedí.

O to viac nás v redakcii potešila správa, že jednou z troch výhercov súťaže bola pani Eva z Bratislavy, vitálna dáma vo veku 90 rokov plná energie a optimizmu, ktorá sa výhre veľmi potešila.

Výhru jej odovzdala u nej doma zástupkyňa spoločnosti SILVERGON, pani Kakašová a strávili spolu veľmi milé troj-hodinové popoludnie.

Napriek vysokému veku sa pani Eva živo zaujímala o prácu na tablete a popri spomienkach na časy z mladosti, rozhovoroch o vnúčatách i plánoch na tohtoročnú jar, ju zástupcovia firmy zaúčali ako používať tablet, vyhľadávať informácie, videá, či pesničky na internete.

Vytvorili jej e-mailovú adresu a ukázali, ako sa zasielajú e-maily spolu s fotkou.

Pre pani Evu nebol internet cudzí, bežne ho používala na čítanie internetových novín, avšak cez stolový počítač. S novým tabletom bude pre ňu čítanie správ, či počúvanie hudby odteraz oveľa prístupnejšie.

Tablet si môže zobrať k sebe do postele, alebo do parku na lavičku a pohodlne môže čítať alebo zasielať e-mailové správy priateľom i vnúčatám.