Dovolenka na Orave je nezabudnuteľná

Dovolenka na Orave je plán. Plán na relax, ticho a zaslúžený pokoj. Orava svojich návštevníkov víta v nádhernej zelenej prírode a v tieni stromov píše verše o oravskom zdraví a rodinnej pohode.

Vychutnajte si pravú oddychovú dovolenku na Orave v malebnom prostredí Penziónu *** Oravská Horáreň.

Penzión *** Oravská horáreň sa nachádza v chránenom krajinnom území Horná Orava, ktoré vyniká svojim výnimočne nádherným prírodným prostredím, čerstvým horským vzduchom a bohatou faunou a flórou, ktorá patrí k najkrajším na Slovensku.

S horárňou susedí hustý zelený les, ktorý hostí pozýva na lesné hody – čučoriedky, brusnice a najmä huby.

Zelená lúka pred penziónom je ako stvorená na relax a slnečný kúpeľ s poriadnou dávkou prirodzeného vitamínu D, ktorý posilňuje celkový imunitný systém a nabíja každého dovolenkára novou energiou.

Priamo v areáli Penziónu *** Oravská horáreň rastie viac ako 13 druhov vzácnych liečivých bylín a hniezdia tu vzácne druhy spevavého vtáctva. Na lúke robia spoločnosť hosťom prítulné ovečky a scenéria ako vystrihnutá o rozprávkovom relaxe je podčiarknutá zurčiacim potôčikom, ktorý cez areál preteká.

Rozľahlá lúka ponúka nekonečné možnosti na hry a šport, deti sa zabavia na preliezkach, hojdačkách alebo trampolíne. Areál je oplotený, a tak budú aj pri svojich detských bláznovstvách vždy v bezpečí.

Objavujte krásy Oravy

Okolie Penziónu *** Oravská Horáreň je rajom pre všetkých turistov, ktorí sa môžu vydať na prechádzku po turistických chodníčkoch na vrch Minčol, Babiu horu, Kubínsku hoľu alebo objavovať krásy Oravy z cyklistického sedla.

Horské bicykle si môžete požičať priamo v penzióne. Lyžiari v zime ocenia blízkosť lyžiarskeho strediska SKI Zábava Hruštín.

Výhodná poloha samotného penziónu dáva všetkým hosťom priestor pre pestré fakultatívne výlety, ako je návšteva Oravského hradu, plavba po Oravskej priehrade, zážitková jazda na úvraťovej železničke v Oravskej Lesnej alebo cesta do histórie v Múzeu Oravskej dediny.

Načerpajte sily v penzióne s komfortom

Po dni plnom zážitkov a dobrodružstiev si hostia vychutnajú oddych v penzióne vo fínskej saune s ochladzovacím bazénom, pri masáži, v mini športovom centre, pri ping pongu alebo biliarde. Altánky aj s ohniskom lákajú na pravú slovenskú opekačku a perfektný večer pri táboráku.

Penzión *** Oravská Horáreň ponúka svojim hosťom ubytovanie v komfortne zariadených izbách s telvíziou a pripojením na internet a s vlastným moderným sociálnym zariadením.

Naša vynikajúca tradičná slovenská kuchyňa je ďalším dovolenkovým zážitkom pre všetkých, ktorí milujú poctivé a chutné jedlo.

Raňajky sú podávaného formou bohatých bufetových stolov a hostia majú možnosť stravovania formou polpenzie alebo plnej penzie.

V areáli Oravskej horárne majú hostia dokonalý pocit istoty a bezpečia, priestranné parkoviská sú monitorované bezpečnostnými kamerami a parkovanie pre ubytovaných hostí je zadarmo.

Príďte k nám osláviť výnimočné životné okamihy

Príležitostní hostia v Penzióne *** Oravská horáreň môžu formou slávnostnej recepcie osláviť svadby, promócie, 50-tku, alebo iné výnimočné životné okamihy v kruhu svojich najbližších aj so slávnostnou výzdobou.

K dispozícii je krásna spoločenská sála pre cca 80 hostí v novopostavenej Kolibe u Maťka. Útulná elegantná jedáleň a mini bar so širokou ponukou nápojov, rôznych druhov kávy, alebo čapovaného pivka a kofoly sú hosťom k dispozícii od skorých ranných do neskorých večerných hodín.

Horáreň je miesto, kde ochota a úsmev sú samozrejmosťou. Čaká tu na vás dovolenka, ktorú zvládne každá peňaženka. Vitajte v Penzióne *** Oravská horáreň, Oravský Podzámok č. 396 (lokalita Zábava Hruštín).

Viac informácií nájdete na www.oravskahoraren.sk a www.facebook.com/Oravskahoraren

Aktuálna ponuka pobytov:

Návrat k zdraviu
Rekreačný ozdravný pobyt podporovaný štátnou dotáciou 50 EUR od Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky pre všetkých, ktorí prekonali vírusové ochorenie Covid – 19 s ľahkým priebehom.

Dotácia pre dôchodcov
Čerstvý vzduch, krásna zelená príroda a výlety po nádhernom oravskom regióne. Pre našich milých dôchodcov máme pobyty s dotáciou 50 EUR. Pobyt na 6 dní a 5 nocí aj s plnou penziou na vašej obľúbenej horárni. Užite si voľné dni v prírode!

Leto v pohode
Leto na Oravskej horárni! Úžasné 4 dni a 3 noci aj s polpenziou pre celú rodinu v krásnej oravskej prírode

Penzión *** Oravská Horáreň – Prázdniny, ktoré si užijete naplno!