Letné kurzy kresby v SNG

Každý júlový a augustový utorok sa kreslí. Využite výnimočnú príležitosť a prihláste sa na kurzy kreslenia pod vedením výtvarníčky Slavomíry Ondrušovej. Stretnutia sa konajú v  mimogalerijných priestoroch, vonku, na ulici či v parku. 

Letný kurz kresby 1
Kedy: od 6. 7. do 27. 7. 2021 (18.30 – 20.30)
Cena: 40 € (4 stretnutia)
Rezervácie: katarina.siposova@sng.sk
Príďte si spríjemniť letné večery stretnutiami na Letnom kurze kresby pod vedením výtvarníčky Slavomíry Ondrušovej. Každý júlový utorok vás čakajú jedinečné stretnutia v mimogalerijných priestoroch, vonku, na ulici či v parku. Počas štyroch tematických stretnutí vám bude sprostredkovaný iný pohľad na kresbu v plenéri.
Témy stretnutí:
Z izby do ulíc
Kresliarska prechádzka
Kompozícia
Mesto plné ľudí.

Letný kurz kresby 2
Kedy: od 3. 8. do 24. 8. 2021 (18.30 – 20.30)
Cena: 40 € (4 stretnutia)
Rezervácie: katarina.siposova@sng.sk
Príďte si spríjemniť letné večery stretnutiami na Letnom kurze kresby pod vedením výtvarníčky Slavomíry Ondrušovej. Každý augustový utorok vás čakajú jedinečné stretnutia v mimogalerijných priestoroch, vonku, na ulici či v parku. Počas štyroch tematických stretnutí vám bude sprostredkovaný iný pohľad na kresbu v plenéri.
Témy stretnutí:
Detailná skica
Perspektíva
Výhľad a nadhľad
Interiér/exteriér.

Aktuálnu ponuku programov nájdete aj na www.sng.sk, na našich sociálnych sieťach a v našom newslettri, na ktorého odber sa môžete prihlásiť v dolnej časti webstránky www.sng.sk.