Súťaž Aqualandia Moravia – vyžrebovaní


10.4.2018: Lískty do Aqualandu Moravia vyhrávajú: Alena  Klačanská, Libuša Dianová, Alena Bellová a Alžbeta Kanská.


 Oblečte si plavky a užite si zimu na južnej Morave

Uvoľniť sa, oddýchnuť si a nechať starosti za hlavou môžete len pár kilometrov od slovenských hraníc.

Pre veľký záujem sme pre Vás pripravili novú súťažnú otázku. Nájdite ju na konci článku a vyhrajte vstupenky do Aqualandu Moravia.

Vyberte sa s rodinou, deťmi, vnúčatami do najmodernejšieho aquaparku Česka, do Aqualandu Moravia, ktorý ponúka celoročne 14 bazénov, 20 tobogánov a šmýkačiek, 24 sáun a procedúr.

Novinkou v tomto najvyhľadávanejšom turistickom cieli Južnej Moravy je od minuloročného decembra ponuka , ktorá poteší najmä v chladných dňoch.

Dva nové vonkajšie bazény

„Vypočuli sme návrhy a želania našich návštevníkov, ktorí si aj v zime chceli užívať pohodlné kúpanie vonku, zdôraznil riaditeľ Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. „K dvom vonkajším bazénom vo veľkom vonkajšom priestore Riviéra sme preto pridali ďalšie dva nerezové bazény so špeciálne upravenou teplou vodou z 37 °C termálneho vrtu technologicky prispôsobené pre kumuláciu naozaj horúcej vody, ktoré umožňujú kúpanie počas celého roka a návštevníkom prinášajú komfort ako v prvotriednych kúpeľových komplexoch“ .

A aká je ponuka pre slovenských seniorov?

Pre seniorov zo Slovenska nad 60 rokov je v ponuke zľava počas celého týždňa podľa cenníka, teda celodenný vstup za 399 Kč a 3 hodinový vstup za 349 Kč.

Prvý pondelok v mesiaci patrí v Aqualande Moravia seniorom

Ak máte viac ako 60 rokov, stačí predložiť doklad, prísť v prvý pondelok v mesiaci kedykoľvek počas dňa a získate celodenný vstup do Aqualandu Moravia za 249 korún. Pokiaľ budete chcieť aj vstup do Wellness, zaplatíte 349 korún.

Do najmodernejšieho aquaparku v Čechách však nemusíte prísť len na jeden deň. Priamo pri areáli Aqualandu Moravia sa totiž nachádza novo vybudovaný hotel Aqualand Inn, kde zážitkom pre hosťa môžu byť raňajky pripravené kuchárom priamo pre neho, alebo ochutnávka moravských vín.

Návštevníci, ktorí sa nechcú zdržovať pri pokladni nákupom vstupeniek môžu si ich zakúpiť aj na e-shope www.koupejse.cz. Okrem rýchlejšieho odbavenia pri vstupe nepremeškajú ani ďalšie zaujímavé ponuky.


Aqualand Moravia pripravil pre seniorov súťaž o vstupenky do Aqualandie:

Súťažná otázka znie: Koľko stupňov má voda v dvoch nových nerezových bazénoch?

Každý, kto správne zodpovie súťažnú otázku do 31. marca bude zaradený do súťaže o dve vstupenky do Aqualande Moravia.

Odpovede posielajte na adresu vivasenior@vivasenior.sk


2.2.2018: Lískty do Aqualandu Moravia vyhráva: František Hanuliak