Ako udržať svoj mozog v kondícii?

Vyskúšajte na Festivale vzdelávania dospelých a seniorov ako udržať mozog v kondícii

Občianske združenie Pressburg Academy, ktoré sa venuje vzdelávaniu dospelých a seniorov, pripravilo prvý ročník bezplatného podujatia Festival vzdelávania dospelých.

Festival sa koná online od 15. novembra do 26. novembra 2021 a je určený všetkým dospelým aj seniorom, ktorí chcú vedieť viac, objaviť nové koníčky a udržiavať tak mozog v kondícii.

Čo je zoom a ako ho používať

Špeciálne pre dospelých 55+ sme pripravili 4 online workshopy, kde si môžu bez stresu a bezplatne vyskúšať online vzdelávanie:

Skúste 23. novembra začať s webinárom o ZOOM s lektorom Ondrejom. Kliknite tu: webinár o ZOOM.

Vyskúšajte si angličtinu alebo taliančinu

Ako sa učia jazyky online mierne pokročilí? Skúste si hodinu angličtiny so Sam.  Kliknite tu: hodina angličtiny.

Alebo si skúste taliančinu pre začiatočníkov s Rafaelom a uvidíte ako to funguje keď z cudzieho jazyka človek nevie vôbec nič. Kliknite tu: taliančina pre začiatočníkov.

Ako sa učiť cudzí jazyk

25. novembra si vypočujte Klaudiu a zistite ako sa učiť cudzie jazyky v každom veku. Kliknite tu: ako sa učiť cudzí jazyk v každom veku.

Pestrá ponuka bezplatných online workshopov je však oveľa širšia. V prípade záujmu si pozrite viac kurzov na stránke pressburgacademy.org

Dozviete sa aj

Ako viesť EKO domácnosť a nezblázniť sa.
Čo je základom kvalitnej fotografie a čo stojí za to odfotiť na cestách
Ako zažiariť na online pohovore a ako sa lepšie rozhodovať
Zoznámiť sa s programom Excel
Pozveme ich na ochutnávku indickej kuchyne
A zoberieme na virtuálnu prehliadku umenia moderny a maliarstva prvej polovice 20.storočia

Vzdelávanie na skúšku bezpatne

Cieľom podujatia je umožniť širokej verejnosti vyskúšať si, aké to je vzdelávať sa online. Účastníci Festivalu majú po celé dva týždne, príležitosť bezplatne sa zúčastniť zaujímavých webinárov a workshopov.

„Učiť sa nové veci a dbať na svoju kognitívnu kondíciu je dôležité v každom veku. Kým u mladších je motiváciou uplatniť sa na trhu práce, u starších je učenie výbornou prevenciou a mentálnym tréningom. Mozog funguje ako sval, ak ho nepoužívame jeho výkonnosť klesá.“ uviedla Dagmar Brucková, organizátorka Festivalu vzdelávania.

Volajte, píšte

Ak vás náš Festival zaujal a máte záujem o viac informácií, zavolajte nám na telefónne číslo 0917150737 alebo nám napíšte e-mail na adresu : info@pressburgacademy.org