V Aqualande Moravia na jeseň zábava nekončí

Užijete si teplé bazény, víkendové animácie, ale aj výhodné vstupné.

K poriadnemu letu patrí kúpanie, zábava a odpočinok pri bazéne. V Aqualande Moravia si však tento relax nemusíte odopierať ani na jeseň.

Aj v chladnejších teplotách si užijete pobyt vo vonkajších bazénoch s termálnou vodou a výhľadom na Pálavu. Zábavu zaistia pravidelné animačné programy každý mesiac s inou tematikou. A seniorov a študentov poteší možnosť výhodného nákupu vstupeniek v rámci Happy Days.

Romulus a Remus majú blahodárne účinky

Kým v lete hľadala väčšina z nás čo najviac možností ako sa schladiť, na jeseň je omnoho príjemnejšie telo zahriať. Pobytu vonku s výhľadom na malebnú Pálavu sa však nemusíte vzdávať.

Vonkajšie bazény s teplou termálnou vodou, Romulus a Remus, ktoré v Aqualande Moravia nájdete, totiž ponúkajú nielen vodu s teplotou 37 °C a blahodarnými účinkami na zdravie, ale aj výhľad na okolie. Krásne farby jesene a príjemný relax si zrazu môžete dopriať v každom počasí.

Uvoľniť a nabrať energiu môžete aj vo wellness centre Forum Romanum, kde nájdete 24 sáun a procedúr rôzneho druhu. Wellness centrum prešlo cez leto rekonštrukciou a očakáva návštevníkov v úplne novom kabáte, ktorému nechýba živá zeleň a prírodné materiály.

Nepoznáte zásady správneho saunovania? Cez víkendy sú k dispozícii odborníci

Počas celého roka prebiehajú vždy v stredu, v piatok a cez víkendy saunové ceremoniály v podaní skúsených odborníkov na saunovanie. Vo wellnesse si môžu vďaka pravidelným nedeľným akciám saunovanie vyskúšať aj deti. Ideálne pre starých rodičov a vnúčatá.

Samostatnou kapitolou sú aj saunové noci plné neobyčajných zážitkov. Prvá z nich sa uskutoční už 20. októbra a návštevníci sa môžu tešiť nielen na domácich saunových majstrov z Aqualandu Moravia, ale aj na hostí zo Slovenska a Rakúska.

V pondelok majú seniori výhodné vstupné

V Aqualande Moravia si však v jesenných mesiacoch prídu na svoje aj milovníci zábavy a súťaží. Každý víkend, aj v priebehu jesenných prázdnin, sú pripravené animačné programy. Tešiť sa môžete aj na zábavné oslavy Halloweenu alebo program na predĺžené víkendy.

Po letnej pauze sa naviac vrátia aj obľúbené Happy Days. Vďaka nim môžu študenti a osoby staršie ako 60 rokov získať každý týždeň výhodné vstupné.

Seniori nad 60 rokov si zvýhodnené vstupné môžu užiť každý pondelok, študentom patria stredy. V tieto dni získajú seniori a študenti pri nákupe na pokladni celodennú vstupenku do Aqualandu Moravia za skvelých 299 korún na osobu. Vstupenka zahŕňa 150 minútový vstup do wellness centra Forum Romanum a stojí 399 Kč.